ДО ПИТАННЯ ПРО ПЛЕЙСТОЦЕНОВУ ІСТОРІЮ ФОРМУВАННЯ ДОЛИННОГО РЕЛЬЄФУ НА ЛІВОБЕРЕЖЖІ СЕРЕДНЬОГО ДНІПРА. </br>Стаття 1. Системно-геоморфологічні пам’ятки двох льодовикових трансгресивних етапів
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2018.2.133459Ключові слова:
річкова тераса, бокова ерозія, зледеніння, камова терасаАнотація
За особливостями геоморфологічної будови долини середнього Дніпра реконструйовані деякі епізоди її неоплейстоценової історії. Показана наявність в цьому районі морфоседиментних ознак двох зледенінь.Посилання
Barshchevskij N.E., Kuprash R.P., SHvydkij YU.N., 1989. Geomorphology and relief forming sedimentations of district of Kiev. Kiev: Naukova Dumka, 196 p. (in Russian).
Gozhik P.F., Matoshko A.V., Chugunnyy Yu.G., 1985. Age of glacial formations of the Middle Dnieper. Kiev, 35 p. (Preprint / Academy of Sciences of the Ukrainian SSR, Institute of Geological Sciences; 85-21) (in Russian).
Goretskiy G.I., 1970. Alluvial chronicle of the great Pra-Dnieper. Moscow: Nauka, 491 p. (in Russian).
Matoshko A.V., Chugunnyy Yu.G., 1993. Dnieper glaciation of Ukraine. Kiev: Naukova Dumka, 190 p. (in Russian).
Roslyy I.M., 1990. Pridneprovskaia lowland. In: Geomorphology of Ukrainian SSR. Kiev: Vishcha Shkola, p. 107-136 (in Russian).
Sobolev D.N., 1938. To history of study of terraces of North-Ukraine basin. Pochvovedenie, № 1, p. 1-23 (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).