ГЕОЛОГО-СТРУКТУРНА ПОЗИЦІЯ ПЕРЖАНСЬКОГО РІДКІСНОМЕТАЛЕВОГО РАЙОНУ
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2013.2.138786Ключові слова:
Геолого-структурна позиція, Пержанський рідкометальний район, рудоносність, тектонічний вузолАнотація
Основним структурним елементом, що контролює положення Пержанського рудного району, є тектонічний вузол, який знаходиться на ділянці перетину Сущано-Пержанської зони активізації північно-східного простягання і Північно-Української мегазони активізації субширотного напряму. Цей тектонічний вузол найбільш геодинамічно активний, проникний і рудоносний.
Посилання
Ghaleckyj L. S., Romanjuk L. S. Kompleksnaja ocenka y osvoenye Perzhanskogho mestorozhdenyja redkykh metallov // Ekologhichna bezpeka tekhnoghenno-perevantazhenykh reghioniv ta racionaljne vykorystannja nadr: Nauk.-prakt. konf., 4–8 cherv. 2007 r., m. Koktebelj, AR Krym. – K.: NPC "Ekologhija. Nauka. Tekhnika", 2007. – S. 66–68.
Ghursjkyj D. S., Chornokur I. Gh. Perzhansjke rodovyshhe beryliju (gheologhija ta perspektyvy osvojennja v konteksti svitovykh i vitchyznjanykh tendencij rozvytku mineraljno-syrovynnoji bazy ridkisnykh metaliv) // Miner. resursy Ukrajiny. – 2009. – # 4. – S. 22–32.
Ghurskyj D. S., Esypchuk K. E., Kalynyn V.Y. y dr. Metallycheskye y nemetallycheskye poleznye yskopaemye Ukrayny. T. 1. Metallycheskye poleznye yskopaemye. – Kyev; Ljvov: Centr Evropy, 2005. – 785 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).