ПАМ’ЯТІ ВИДАТНОГО ВЧЕНОГО-СПЕЛЕОЛОГА, ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА «ГЕОЛОГІЧНОГО ЖУРНАЛУ» ОЛЕКСАНДРА БОРИСОВИЧА КЛИМЧУКА (29 серпня 1956 – 12 травня 2023)
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2023.2.282086Ключові слова:
Олександр Борисович Климчук, карст, спелеогенез, «Геологічний журнал», Інститут геологічних наук НАН УкраїниАнотація
Статтю присвячено пам’яті видатного дослідника геоморфології та еволюції карсту, походження та розвитку природних печер, ученого-гідрогеолога, спелеолога, лауреата Державної премії України у галузі науки і техніки (2011), доктора геологічних наук (2014), члена-кореспондента НАН України (2018), ініціатора створення та очільника у 2006–2014 рр. науково-дослідного центра «Український Інститут спелеології і карстології» при Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського, головного наукового співробітника Інституту геологічних наук НАН України, головного редактора «Геологічного журналу» Олександра Борисовича Климчука.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 Редакційна Колегія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).