НА ЗГАДКУ ПРО ВІДОМОГО ГЕОЛОГА-ДОКЕМБРИСТА АНАТОЛІЯ МИРОНОВИЧА ЛИСАКА
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2024.4.319537Ключові слова:
Анатолій Лисак, геологія, ранній докембрій, наукова та педагогічна діяльність, геологічний факультет Львівського університету, Український щит, ЗабайкалляАнотація
Нарис присвячений Анатолію Мироновичу Лисаку, відомому українському вченому в галузі геології раннього докембрію, кандидату геолого-мінералогічних наук, доценту Львівського національного університету ім. Івана Франка. Показано становлення А.М. Лисака як геолога і науковця, його діяльність, яка нерозривно пов’язана з геологічним факультетом університету, головні творчі досягнення, особисті людські якості. Висвітлені деякі маловідомі факти організації і проведення регіональних геологічних та наукових досліджень на геологічному факультеті, з якими пов’язана діяльність А.М. Лисака. Крім заслуженої данини пам’яті вченого, дослідника, педагога публікація розрахована на геологічну спільноту, якій цікава історія геологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка, та особливо на молодь, яка ще тільки починає свій шлях у геологічній професії та науці.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 В.П. Кирилюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).