ІНДИКАТОРНІ ЕЛЕМЕНТИ ЗОЛОТА У ЗОНІ КРИПТОГІПЕРГЕНЕЗУ
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2011.3.138236Ключові слова:
Індикаторні елементи, золото, зона криптогіпергенезуАнотація
Висвітлено питання методики пошуків рудопроявів золота в кристалічному фундаменті за пошуковими ознаками, що формується в нижніх горизонтах кори вивітрювання (зоні криптогіпергенезу) прямо над корінними рудопроявами і вказує на наявність зруденіння безпосередньо на тих чи інших ділянках. Зважаючи на специфіку чинників формування в цій зоні горизонтів збагачення золотом і його індикаторними елементами, визначено приблизний набір індикаторних елементів золота.
Посилання
Kovalchuk M. S. Zoloto v osadovih kompleksah Ukrayini: Dis. ... d-ra geol. nauk. - K., 2003. - 402 s.
Mickevich B. F. Geohimichni landshafti Ukrayinskogo shita. - K.: Nauk, dumka, 1971. - 176 s
Nikitin K. K. Klassifikaciya kor vyvetrivaniya i svyazannyh s nimi mestorozhdenii poleznyh iskopaemyh // Geologiya i geohimiya kor vyvetrivaniya / AN SSSR, In-t geologii rudnyh mestorozhdenij, petrografii, mineralogii i geohimii. - M.: Nauka, 1968. - S. 30 - 51. - (Kora vyvetrivaniya; Vyp. 10).
Perelman A. I. Geohimiya elementov v zone gipergeneza. - M.: Nedra, 1972. - 288 s.
Roslyakov N. A., Suhorukoe F. B., Sherbov B. L. i dr. Zoloto v drevnih korah vyvetrivaniya kaolinovogo tipa // Mineralogiya i geohimiya rudnyh mestorzhdenij Sibiri. - Novosibirsk: Nauka, 1977. - S. 46-75. (Tr. /AN SSSR. Sib. otd-nie. In-t geologii i geofiziki; Vyp. 370).
Himicheskaya enciklopediya: V 5 t. - M.: Sov. en-cikl., 1990. -T. 2. - 671 s.
Sharapov I. P. Primenenie matematicheskoj statistiki v geologii. - M.: Nedra, 1971. - 248 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).