ГЕОБІОЛОКАЦІЙНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В ГІДРОГЕОЛОГІЇ
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2011.3.138773Ключові слова:
Геобіолокаційні дослідження, гідрогеологія, підземні води, енергія ЗемліАнотація
На підставі багаторічних геобіолокаційних досліджень при пошуках і розвідці підземних прісних і мінеральних вод доведено природну здатність людини відчувати і вловлювати енергію Землі, яка, очевидно, випромінюється по тектонічних зонах. На думку автора, в земних надрах утворюється якесь енергетичне поле навколо рудних покладів, потоків підземних вод, в карстових порожнинах, тріщинуватих зонах та ін. Що це за енергія, сьогодні не відомо, але автором вона майже безпомилково фіксується за допомогою біотензора (рамки), який є лише інструментом миттєвого її показника (як стрілки годинника або компаса). Володіючи здатністю геобіолокації, автором протягом десятків років проводяться пошуки і розвідка підземних вод виключно за даними цього методу.
Посилання
Babinec A. E., Shestopalov V. M., Ishenko A. P. i dr. Lechebnye mineralnye vodi tipa "Naftusya". - Kiev: Nauk. dumka, 1986. - 192 s
Babov K. D., Belichenko T. A., Ishenko A. P. i dr. Malomineralizovannye hloridnye natrievye mineralnye vody Ukrainy. - Odessa: Spec. izd-vo "Yunesko-socio", 2002. - 280 s.
Ishenko O. P. Mineralni vodi Podillya: osoblivosti formuvannya i resursi // 3b. nauk. pr. IGN NAN Ukrayini. - K. - S 54-58.
Korolyuk I. K. Podolskie Toltry i usloviya ih obrazovaniya // Tr. GIN. Ser. geol. - 1952 g. -S. 110.
Shestopalov V. M., Ishenko A. P. O Podolskoj oblasti mineralnyh vod tipa "Naftusya" // Geol.zhurn. - 1985.-T. 45, #1.- S. 62-69.
Shestopalov V. M., Negoda G. M., Moiseyeva M. P. ta in. Formuvannya mineralnih vod Ukrayini. - K.: Nauk. dumka, 2009. - 311 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).