ГЕОЛОГІЧНА БУДОВА УЗБЕРЕЖЖЯ КАЙНОЗОЙСЬКИХ ВІДКЛАДІВ САСИЦЬКОГО ЛИМАНУ (ПІВНІЧНО-ЗАХІДНЕ ПРИЧОРНОМОР’Я)
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2014.3.138780Ключові слова:
берегова зона, підводний схил, узбережжя, пересип, фракціяАнотація
Наведено геологічну будову узбережжя Сасицького лиману. Факт наявності базального горизонту пересипу свідчить про початок формування підводного бару під час максимуму голоценової трансгресії.
Посилання
Gozhik P.F., 1984. History of estuaries development. In: Geology of shelf of USSR. Estuaries. Kiev : Naukova Dumka, p. 76-81 (in Russian).
Granova A.K., Volynskaya V.O., 2012. The geological structure of area coast of the Alibej-Shagan (the North-West Near Black region). Geologichnyy zhurnal, № 2 (339), p. 58-65 (in Russian).
Kler V., 1912. About a structure of the neck separating from the sea estuaries: Sasyk, Shagana, Alibey and Burnas. Odessa, 6 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).