МАСИВ ОЛЕШКІВСЬКІ ПІСКИ ЯК МОЖЛИВА ІМПАКТНА СТРУКТУРА
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2011.2.139050Ключові слова:
Масив Олешківські Піски, імпактна структура, р. Дніпро, кільцева структураАнотація
Піщаний масив у нижній течії р. Дніпро, що має назву Олешківські Піски, являє собою кільцеву структуру діаметром18 кмз рівнинною центральною частиною, яка обмежена піднятим валом. На підставі особливостей морфології та деяких геологічних і геофізичних даних вона попередньо діагностована як можлива імпактна структура.
Посилання
Gurov E. P., Gozhik P. F. Impaktnoe krateroobrazovanie v istorii Zemli. - Kiev, 2006. -217s.
Earth Impact Database. http://www/unb.cat/passc/lmpact Database. Microsoft Internet Explorer.-2010.
Hildebrandt A. R., Penfild G. T., Kring D. A. etal. Chicxulub crater: A Possible Cretaceous-Tertiary Boundary Crater on the Yucatan Peninsutla, Mexico // Geology. - 1991. - Vol. 19. -P. 867-871.
Poag S W., Koeberl C, Reimold U. W. The Chesapeake Bay crater. - Berlin: Springer, 2004. - 522 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).