ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ ПРОМИСЛОВО-ГЕОФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІНШИХ МЕТОДІВ ДЛЯ ПОШУКІВ МАКСИМАЛЬНО НАСИЧЕНИХ ГАЗОМ СЛАНЦЕВИХ ТОВЩ
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2014.1.139098Ключові слова:
свердловина, каротаж, сланцева товща, газонасиченість, тектонічна зона, метод Δ log RАнотація
На підставі наукового обґрунтування промислово-геофізичних досліджень з використанням методу Δ log R виділені інтервали максимально газонасичених сланцевих товщ, які при урочені до різних стратиграфічних підрозділів і розташовані в різних тектонічних зонах Дніпровсько-Донецької западини.
Посилання
Stavuckiy E.A., Holub P.S., 2011. Results of complex researches and explanation perspective areas and fields for shale gas searches. Mineralni resurcy Ukraine,№ 4 (in Ukrainian).
Marian Kiełt, Ph.D.Manager of Well Log Analysis Department Shale gas in Poland. Possibility of natural gas occurrence in Silurian schist formations of the East-European platform: Composite analysis of geophysical measurements. Geofizyka Torun, available at: www.GTservices.pl (in English).
Passey Q.R. , Creaney S., Kulla J.B., Moretti F.J. and Stroud J.D., 1990. A practical model for organic richness from porosity and resistivity logs. AAPG Bulletin, vol. 74, p. 1777-1794 (in English).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).