ОСОБЛИВОСТІ ПРОГНОЗУВАННЯ ПОКЛАДІВ ВУГЛЕВОДНІВ ОСАДОВОГО ЧОХЛА ТА КРИСТАЛІЧНИХ ПОРІД ІМПАКТНИХ СТРУКТУР ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ СТАГД
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2015.1.139103Ключові слова:
імпактна структра, прогнозування покладів вуглеводнів, нафтогазо носністьАнотація
Представлена адаптація методики структурно-термо-атмогеохімічних досліджень (СТАГД) до пошуку та прогнозування покладів вуглеводнів імпактних структур. Визначені основні особливості джерел пошерення та проявів нафтогазоносності імпактних структр. Розглянуті особливості прогнозування покладів вуглеводнів на Оболонській, Болтишівській, Ротмістрівській та Зеленогайській астроблемах.Посилання
Bagiy I.D., 2003. Prediction of fault zones of increased rock permeability for geoecological and searching tasks solutions. Kyiv: IGS NAS of Ukraine, 149 p. (in Ukrainian).
Bagriy I.D., Gladun V.V., Dubosarsky V.R., Znemenska T.O., Klochko V.P., Lazarenko O.V., Yanzevich O.O., 2005. Fluid dynamic features of Obolon impact structure based on the results of themometic and atmo-geochemical exploration. Tectonika i stratigafiya, № 34, р. 43-49 (in Ukrainіan).
Gurov E.P., Gozhik P.F., 2006. Impact catering in the Eath’s History. Kiev, 216 p. (in Russian).
Patent № 28176 «А comprehensive methodology (Structual-thermo-atmogeochemical research (STAGR)» / Bagiy I. D., Gozhik P. F., applicant and owner IGS NAS of Ukraine. 31.03.2009 (in Ukrai - nian).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).