ПЕРСПЕКТИВНІ РУДОНОСНІ ПЛОЩІ УКРАЇНСЬКОГО ЩИТА
DOI:
https://doi.org/10.30836/igs.1025-6814.2011.2.139152Ключові слова:
Перспективні рудоносні площі, Український щитАнотація
На площі Українського щита виділено 20 прогнозно-перспективних площ з проявом на них таких структур: рифтогенних (AR3) з рудами Fe, Сn; контракційних (PR1) з рудами Та, Nb, Li, Au, Mo; рифтогенних (PR2) з рудами Cu, Au.
Посилання
Deryabin N. I. Rudnye formacii Ukrainy. - Kiev, 2006. - 305 s.
Deryabin N. I. Flyuidizity dokembriya. - Kiev, 1997. - 171 s.
Deryabin N. I. Flyuidnoe rudoobrazovanie. - Kiev, 1999. - 278 s.
Deryabin N. I. Prognoznye ploshadi endogennyh rud Ukrainskogo shita. - Kiev, 2010. - 190 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та безоплатно передають журналу невиключне право публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License (CC BY-NC 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з некомерційними цілями, з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).